Нова програма навчання: київ та ОН-ЛАЙН

Основи методу символдрами


Київське регіональне відділення Інституту розвитку символдрами та глибинної психології (ІРСГП) у співробітництві з Центорм психології "Mirtus"
запрошує отримати післядипломну освіту "Психотерапевт за напрямом символдрами" або "Консультант за напрямом символдрами" (Кататимно-імагінативної психотерапії)
Що таке символдрама?
Один з напрямов психотерапії, що базується на принципах глибинної психології та системно включає в себе роботу з образами (мотивами) на вільну чи запропановану психотерапевтом тему. Унікальність методу полягає в роботі з імагінаціями ("сновидіннями на яву") щоб дослідити несвідомі бажання, фантазії, внутрішні конфлікти та механізми захисту людини, ресурси, життєві цінності та сценарії особистості.
Якість
Забезпечує м'яке й "екологічне" опрацювання внутрішньопсихічних конфліктів на символічному рівні, сприяє актуалізації внутрішніх психічних ресурсів і творчого підходу у вирішенні
психологічних проблем.
Системність
Символдрама з успіхом поєднує переваги великого спектру психотерапевтичних технік: классичного й юнгіанського аналізу, поведінкової психотерапії, гуманістичної психології, Еріксонівского гіпнозу й аутотренінгу.
Досвід
Ієрархічно організована і структурована система принципів, правил й інструментів психотерапевтичного застосування
імагінацій.
Ефективність
Затвердила свою ефективність і входить до переліку психотерапій, які оплачуються лікарняними касами
в Німеччині.
Унікальність програми
Програма реалізується на базі Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП) - офіційного представника й дійсного члена Міжнародного товариства Кататимно-імагінативної психотерапії (МТКІП)
Акредитована Українським союзом психотерапевтів (УСП)
Ми маємо представництво в УСП і співпрацюємо у сфері проведення теоретичних семінарів. Програма підготовки спеціалістів за методом символдрами відповідає вимогам Європейської асоціації психотерапії.
Сертифікується IGKIP
Програма сертифікується Міжнародним товариством Кататимно-імагінативної психотерапії (IGKIP) и дозволяє отримати підсумковий диплом консультанта або психотерапевта за методом символдрами.
Має фундаментальну теоретичну й експериментальну базу
Передбачає засвоєння найбільш научно опрацьованого й системно організованого методу работи з імагінаціями в психотерапевтичнму
просторі.
Запрошуємо Вас на семінар основного ступеня символдрами
Якщо Ви бажаєте отримати професійну психотерапевтичну освіту, запрошуємо Вас долучитися до першого науково-практичного семінару, де Ви зможете ознайомитися з методом символдрами, відчути на собі роботу з образами й спробувати себе у ролі психотерапевта
Додаткові питання щодо навчання завжди можна поставити поштою mirtus.center@gmail.com або телефоном +38 (099) 14 15 387
Що цікавого у вступному семинарі?
Ви познайомитесь з методом символдрами, зможете відчути на собі роботу з образами, отримаєте базові уявлення про професію психотерапевта й зможете розібратися з тим, які особистісні якості знадобляться для успішної психотерапевтичної практики, спробуєте "примірити" на себе цю професію.

Чи можливо почати навчання без наявності психологічної освіти?
Так, ми запрошуємо на програму всіх бажаючих, всіх хто цікавиться сферою психології і психотерапії. Брати участь у програмі ви можете не маючи психологічної освіти. Однак, якщо Ви в майбутньому захочете пройти повний курс навчання й отримати диплом психотерапевта за методом символдрами, вища психологічна (социально-педагогічна або медична освіта) Вам буде необхідна.
Яка тривалість освітньої програми?
Тривалість курсу Ви можете регулювати самостійно, обираючи ту чи іншу інтенсивність відвідування навчальних семинарів, супервізійних груп й особистої психотерапії. Ви можете проходити окремі частини програми, вони будуть підсумовуватися і підтверджуватися проміжними сертифікатами участі.
Семінар: Основний ступінь символдрами
Старт нової групи 17 липня 2022 | Київ і он-лайн | 2500 гривень за 2 робочі дні
Для учасників інших освітніх програм центра "Mirtus" передбачена знижка -5%!
Хочу отримувати новини від центра "Mirtus"
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Тільки для учасників цієї освітньої програми!
Бонус від центру "Mirtus"
На момент участі в програмі Ви отримаєте у подарунок доступ до 10 академ.годин відео запису унікальних семінарів з Кататимно-імагинативної психотерапії від Катерини Родіної і доступ до гугл-диску, на якому розміщені бестселери психологічної літератури.
Оплатити участь